Contactinformatie

Voor verdere vragen kan je steeds terecht bij een van onze trefpunten per provincie of bij de verantwoordelijke per artistieke stuurgroep. Opgelet, wegens de coronamaatregelen zijn onze kantoren momenteel gesloten. Gelieve onze medewerkers dus via mail of telefonisch te contacteren bij vragen of voor een afspraak.

VLAMO vzw

Charles de Kerchovelaan 17 | 9000 Gent
T 09 265 80 00 | F 09 265 80 01
info@vlamo.be
Openingsuren: ma-vr 9u-17u

Tijdens de zomermaanden werkt ons centraal secretariaat met een beperkte bezetting, maar we blijven bereikbaar.

Het documentatiecentrum werkt uitsluitend op afspraak. Wil je een bezoekje plannen, neem contact op met Martin Gobyn, martin@vlamo.be of 09 265 80 06. 


Provinciale trefpunten

Antwerpen

Trefpunt provincie Antwerpen 
Boerenkrijglaan 61 | 2260 Westerlo
Trefpuntmedewerker: Ilse Horemans
T 014 54 55 90 | antwerpen@vlamo.be

Openingsuren:
di 8u30 – 11u30 
woe-do 8u00 – 16u30 

Zomersluiting: van 10 tot 26 juli & van 23 augustus tot 1 september


Limburg

Trefpunt provincie Limburg
Grote Baan 106/0.2 | 3530 Houthalen
Trefpuntmedewerker: Monique Reuvers
T 011 60 68 84 | limburg@vlamo.be

Openingsuren: ma-do 8u-16u30 (vrijdag gesloten)

Zomersluiting: van 19 juli tot en met 15 augustus


Oost-Vlaanderen

Trefpunt provincie Oost-Vlaanderen
Charles de Kerchovelaan 17 | 9000 Gent Trefpuntmedewerker: Joachim Vandendriessche
T 09 265 80 08 | oost.vlaanderen@vlamo.be

Openingsuren: ma-vr 9u-16u

Vlaams-Brabant

Trefpunt provincie Vlaams-Brabant Leuvensesteenweg 283 | 3370 Boutersem Trefpuntmedewerker: Suzy Tailleur
T 016 26 18 28 | vlaams.brabant@vlamo.be

Openingsuren: ma-vr 9u-12u – 13u-16u (woensdagnamiddag gesloten)

Zomersluiting: van 12 juli tot en met 6 augustus


West-Vlaanderen

Trefpunt provincie West-Vlaanderen Conservatoriumplein 1 | 8500 Kortrijk Trefpuntmedewerker: Bjorn Bouvry
T 056 32 49 92 | west.vlaanderen@vlamo.be

Openingsuren: ma-vr 9u-12u  14u-16u (woensdagnamiddag gesloten)

Zomersluiting: van 12 tot 18 juli & van 2 tot 15 augustus

Artistieke stuurgroepen

Accordeon

Elke Vermeire | T 09 265 80 12 | elke@vlamo.be

Blaaskapellen

Shirley Deceuninck | T 09 265 80 05 | shirley@vlamo.be

Brassbands | Bigbands

Tim Van Moorhem | T 09 265 80 10 | tim@vlamo.be

Drum/Percussie/Show/Pipers

Joachim Vandendriessche | T 09 265 80 08 | oost.vlaanderen@vlamo.be

Harmonies & Fanfares

Martin Gobyn | T 09 265 80 06 | martin@vlamo.be

MajoTwirl

Elke Vermeire | T 09 265 80 12 | elke@vlamo.be

Strijk-, Toets- en Tokkelinstrumenten

Elke Vermeire | T 09 265 80 12 | elke@vlamo.be