Title Gemeente Postcode Provincie Website
't Fundament vzw Genk 3600 Limburg
't Meziek Berlare 2004 vzw Berlare 9290 Oost-Vlaanderen http://www.tmeziek.be
't Mouvement Gent 9000 Oost-Vlaanderen http://www.tmouvement.be
't Muziek Herne 1540 Vlaams-Brabant http://www.tmuziekherne.be
't Muziek Frascati vzw Leuven 3000 Vlaams-Brabant http://www.frascatisymphonic.com
't Schoon Vertier Ronse 9600 Oost-Vlaanderen http://www.schoonvertier.be
'The Mellvids' Bigband vzw Melle 9090 Oost-Vlaanderen http://www.mellvids.be
2440 Big Band Geel vzw Geel 2440 Antwerpen http://www.2440bb.com
Academie Borgerhout Muziek en Woord Borgerhout 2140 Antwerpen http://www.academieborgerhout.be
Academie Deurne Deurne 2100 Antwerpen http://www.academiedeurne.be
Academie Genk - Muziek.Woord.Dans Genk 3600 Limburg http://www.academiegenk.be
Academie Haspengouw Podium Sint-Truiden 3800 Limburg http://www.ahpodium.be
Academie Lebbeke Lebbeke 9280 Oost-Vlaanderen
Academie Muziek en Woord Willebroek 2830 Antwerpen http://www.academiewillebroek.be
Academie Muziek en Woord Tessenderlo Tessenderlo 3980 Limburg http://www.tessenderlo.be/
Academie Muziek, Woord en Dans Merksem 2170 Antwerpen
Academie Regio Tienen Tienen 3300 Vlaams-Brabant
Academie Schoten Schoten 2900 Antwerpen http://www.schoten.be
Academie Voeren-Riemst 's Gravenvoeren 3798 Limburg http://www.academievoerenriemst.be
Academie voor Muziek en Woord Tongeren Tongeren 3700 Limburg http://www.academietongeren.be
Academie voor muziek, woord en dans Beveren 9120 Oost-Vlaanderen
Academie voor Muziek, Woord en Dans Aalter Aalter 9880 Oost-Vlaanderen
Academie voor Muziek, Woord en Dans Bornem Bornem 2880 Antwerpen
Academie voor Muziek, Woord en Dans Londerzeel Londerzeel 1840 Vlaams-Brabant http://academie.londerzeel.be
Academie voor Muziek, Woord en Dans Wemmel Wemmel 1780 Vlaams-Brabant http://www.academiewemmel.be
Academie voor muziek, woord, dans Sint-Niklaas 9100 Oost-Vlaanderen
Academie Wilrijk Wilrijk 2610 Antwerpen http://www.academiewilrijk.be
Accelero Twirling Team vzw Gooik 1755 Vlaams-Brabant http://www.accelerogooik.be
Accomusicband Tielt 8700 West-Vlaanderen
Accordeola Hamont-Achel Hamont 3930 Limburg http://www.accordeola.be
Accordeonclub Alte Kameraden Kasterlee vzw Kasterlee 2460 Antwerpen http://www.altekameraden.be
Accordeonclub De Toekomst Sint-Katelijne Waver 2860 Antwerpen http://www.accdetoekomst.be
Accordeonclub Frizzante Lommel 3920 Limburg http://www.ac-frizzante.be
Accordeonclub Musettina vzw Genk 3600 Limburg
Accordeonensemble Violetta Stabroek 2940 Antwerpen
Accordeongezelschap Nostalgia vzw Turnhout 2300 Antwerpen http://www.accordeongezelschap-nostalgia.be
Accordeonisten Halle Lembeek 1502 Vlaams-Brabant http://www.accordeonistenhalle.be
Accordeonorkest Desselina Dessel 2480 Antwerpen http://users.telenet.be/desselina/
Accordeonorkest Dutmala Overpelt 3900 Limburg http://www.dutmala.be
Accordiola Plus Diepenbeek 3590 Limburg http://www.accordiola-plus.be/
Akademie voor Muzische Kunsten Meise Meise 1860 Vlaams-Brabant http://www.akademiemeise.be
Alex Houthuys Zemst 1980 Vlaams-Brabant http://bigband-corti.be
Altelier vzw Lier 2500 Antwerpen http://www.altelier.be
Alumni Harmonieorkest Leuven vzw Leuven 3000 Vlaams-Brabant http://www.aholeuven.be
AM Brass (vzw Koperwerken) Antwerpen 2580 Antwerpen
AmBrass Schepdaal 1703 Vlaams-Brabant
Amusementsorkest AMOR Steendorp 9140 Oost-Vlaanderen
AMWD Mortsel-Kontich Mortsel 2640 Antwerpen http://www.amwdmortsel.be
Arenbergorkest, Symfonisch orkest KU Leuven vzw Leuven 3000 Vlaams-Brabant http://www.arenbergorkest.be
Arezzo-ensemble Kessel-Lo 3010 Vlaams-Brabant http://www.arezzo-ensemble.tk